19 maja 2013

Ula (cz. 1 z 3)

    Dziś prezentuję Wam zdjęcia Uli. Wybraliśmy się w plener do jednego miejsca a w ostateczności wylądowaliśmy w trzech miejscówkach. Zdjęć wyszło troszkę więcej niż zwykłem robić na jednej sesji a i miejscówki 3, to i postanowiłem rozbić całość na 3 wpisy :) Na pierwszy ogień idą zdjęcia z "tunelu" starszej i chyba zapomnianej szkółki  sosenek. 

       Z założenia miałem wreszcie porządnie ochrzcić nikkora 35mm, ale wyszło jak zawsze i jak zapiąłem Samyanga 85mm tak już zostało z niewielkimi wyjątkami do końca sesji ;) Na zdjęcia wybraliśmy się już wieczorową porą ale jeszcze przed zachodem, gdyż chciałem jak najbardziej wykorzystać niskie światło przedzierające się przez drzewka. Czy mi się to udało? Oceńcie sami.

     Oczywiście jak zawszę będę wdzięczny za konstruktywną krytykę ale i za ogólne opinie :) Standardowo też zdjęcia oznaczone "*" pokazują drugie oblicze kiedy dłużej potrzymamy na nich kursor myszki :)


*


*

*


*
*


BONUS :)

*

4 komentarze:

 1. Poezja! Zarówno modelka Ula jak i klimaty, w których Ci pozowała. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bonus podoba mi się najbardziej :) w kolorze :) ... na technice się nie znam, więc nic konstruktywnego nie jestem w stanie napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. WojciechPuchajda27 maja 2013 08:15

  Witam
  cały set to światło zastane. Ale już niedługo będą fotki z wykorzystaniem wyżej wymienionego zestawu :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Więcej uśmiechniętych modelek poprosimy :)

  OdpowiedzUsuń